Czym się zajmujemy?

Art-fliz to salon łazienkowy, którego priorytetem jest kompleksowa obsługa w zakresie łazienek, lecz nie tylko. Zajmujemy się również kompleksowym projektowaniem wnętrz, zarówno prywatnych jak i komercyjnych.

Naszym celem jest kreowanie indywidualnych wizji wnętrz poprzez zestawianie odpowiednich materiałów w przemyślanej od A-Z koncepcji. Łazienka to dla nas przede wszystkim funkcjonalność oraz ponadczasowy design. Tworzymy łazienki komfortowe, z innowacyjnymi rozwiązaniami, z użyciem topowych materiałów prestiżowych producentów. Dzięki czemu stworzone przez nas łazienki prezentują odpowiedni styl, a dzięki zastosowaniu odpowiedniego oświetlenia uzyskują relaksacyjny, jedyny w swoim rodzaju klimat.

Łazienka…? To przede wszystkim przemyślany projekt, odpowiednio dobrany asortyment oraz profesjonalna usługa wykonawcza.

Zawsze na czas

Nieszablonowe pomysły

Profesjonalna obsługa

Zadowoleni klienci


Jak działamy?

Pomysł

Masz pomysł, ale nie jesteś pewien poszczególnych rozwiązań? Chcesz uniknąć kosztownych przeróbek i niepotrzebnego stresu? Daj szansę wykazać się naszym architektom, z którymi tworzenie koncepcji stanie się łatwe i przyjemne.

Doradztwo

Na każdym etapie możesz liczyć na doświadczony personel, który pomoże wybrać odpowiedni asortyment. Dzięki temu masz pewność, że zaproponowane rozwiązania będzie służyć przez wiele lat.

Projekt

Posiadamy w naszej kadrze wykształconych i doświadczonych architektów wnętrz, którzy zawsze otwarci są na nowe wyzwania i poczynią wszelkich starań, by sprostać Twoim oczekiwaniom. Z pewnością stworzą dla Ciebie wymarzone wnętrze, które będzie cieszyło Twoje oko przez długi czas. Projekt i wizualizacja jest usługą, którą nasi Klienci otrzymują

w gratisie. Zaufaj, że zrobimy to lepiej niż inni.

Asortyment

Proponujemy w naszym salonie szeroki wachlarz topowych producentów oraz rozwiązań, dzięki którymi możemy zaaranżować funkcjonalnie każdą łazienkę.

Usługa wykonawcza

Współpracujemy z najlepszymi firmami wykonawczymi. Dzięki temu mamy pewność, iż powstała u nas koncepcja łazienki znajdzie odzwierciedlenie podczas realizacji.


Zapraszamy do naszego salonu

Design-Spot

ul. Gen. Władysława Sikorskiego 14A

34-400 Nowy Targ

tel: 731 399 255

email: biuro@artfliz.com.pl


Godziny otwarcia:

Poniedziałęk – Piątek (9:00 – 17:00)

Sobota (9:00 – 14:00)


Napisz do nas!